סוגים של חיפויים לקירות

כמעט בכל בית, יש חיפויים לקירות. החללים בבית בו תמיד יהיה חיפוי לקיר- הם המטבח, השירותים והאמבטיה. פעמים רבות, חלק מעיצוב הפנים של הבית- יכלול חיפוי של קיר הסלון. ישנם חומרים רבים המשמשים לחיפויי קיר. גם הצבעים והסגנונות שונים. משפחות רבות מחפות את הקיר בחומרים בעלי טקסטורה, אך יהיו משפחות שיעדיפו לחפות את הקיר בטפט עם תמונה, או קאפה. נציג לכם מגוון חיפויי קיר שחלקם מקובלים, וחלקם חדשים ומקוריים.

דרכים לחיפוי של הקיר בעץ.

ישנם דרכים שונות לחפות את קירות הבית בעץ. חלק מהמשפחות יבחרו חיפוי עץ של קרשים. משפחות אחרות יעדיפו לחפות את הקיר בלוחות עץ גדולים. חלק מהמשפחות יחפו את הקיר בצורה חלקה, וחלק מהמשפחות יעדיפו שהקרשים על הקיר יהיו בצורה מדורגת. הבתים בישראל לא נבנים בעץ. אולם, ניתן בהחלט לחפות את הקירות החיצוניים של הבית בקרשים מעץ.

חיפוי קיר באבנים.

בבתים רבים מחפים קירות באבנים על מנת לתת לבית אווירה ומראה כפרי. ברוב הבתים המחפים קיר בסגנון כפרי, ייבחרו בגודל סטנדרטי של לבנים. ישנם משפחות שיעדיפו לעשות חיפוי קיר של אבנים קטנות וצפופות.

חיפויי קירות תלת מימד דגם טרויה spacewall

חיפוי קיר באמצעות צורות חתוכות מבטון.

אפשר לחפות קיר בסגנון פיקאסו באמצעות צורות חתוכות מבטון. עדיך לחתוך את הצורות קווים וזוויות ישרות. לא חייבים כללים מסוימים לעיצוב הצורות. אפשר ליצור רצף של צורות גדלות לצד קטנות. יש יופי טבעי לצורות מהצבע האפור של הבטון. אבל אפשר בהחלט לצבוע את הצורות בצבעים שונים ומגוונים. בחדר השינה ובסלון עדיף להשאיר את הגוון הטבעי של הבטון. אך בחדרי הילדים, עדיף לתת לצורות צבעים שונים ומגוונים. אפשר להוסיף לחיפוי הקיר צורות תלת מימד מבטון.

חיפוי קיר באריחים מפרופילים דקורטיביים.

למה להשקיע כסף בחומרים יקרים כמו אבן? משפחות שרוצות בית מעוטר באריחים תלת מימדיים, יכולות לעטר את הקיר באריחים מפרופילים דקורטיביים. החומר הסינטטי, מאפשר ליצור מגוון עיצובים בתלת מימד על האריח. אפשר לצבוע את האריחים בכל הגוונים שבעולם. יתרון נוסף של פרופילים אלו הוא הקלות שלהם.

חיפויי קירות דקורטיביים | spacewall

 

אריחים דקורטיביים מחומרים טבעיים.

אפשר ליצור חיפו אומנותי לקיר מחומרים טבעיים. למשל: האריחים של Space Wall, עשויים מקנה סוכר ובמבוק. 100% חומרים טבעיים. אריחים אלו מגיעים במגוון צורות של תלת מימד. וניתן לצבוע את האריחים בכל צבע שתבחרו. מחיר אריחים אלו אינו יקר.

חיפוי קיר באמצעות טפטים.

רבים מהבתים הישנים היו מצופים בטפטים עם טקסטורות. גם כיום יש בתים שמחפים את הקיר בטפטים עם עיצובים אחרים. אפשר לשלוח תמונות לפי בחירה, ולהדפיס על טפט. אפשר לכתוב על התמונה כיתוב הקדשה לבני המשפחה.

חיפוי קיר משעם.

סגנון מקורי של חיפוי קיר- הוא חיפוי באמצעות חומר השעם. לחומר יש צבע טבעי יפה. לחיפוי מחומר השעם יש טקסטורה מעניינת. סגנון זה של חיפוי מתאים לבית המעוצב בסגנון מודרני אומנותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *