כיצד תדעו איזה סוג אריח מתאים לחלל שלכם?

בין אם אתם רוצים להעצים ולקשט את הקיר בסלון שלכם עם חיפוי  קיר שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים ובין אם אתם מתכננים  חיפוי קירות לבית עסק, אחת השאלות שכדאי שתשאלו את עצמכם היא- איזה חיפוי קיר  מתאים לאיזו מטרה.

 

כל חיפוי קיר משדר משהו אחר והיכולת של המעצב המקצועי או המעצב הפרטי החובב, היא לדעת להתאים את חיפוי הקיר לא רק לטעם האישי הפרטי שלו, אלא למה שהעיצוב  מבקש לשדר- יוקרה, חמימות, עוצמה או רוגע. לפי התחושה והסגנון המבוקש, תוכלו לבחור את סוג החיפוי שלכם- טבעי, אבן, עץ, צבעוני, או כמובן הספייס וול שמתאים למגוון כל כך רחב של סגנונות, תחושות ואווירה.

 עיצוב מעורר קודם כל… רגש!

 

עיצוב מעורר את הרגשות והתחושות שלנו ולכן בחירת חיפוי קיר משפיעה על התחושה שתיצרו בחלל שלכם- איזה חיפוי קיר יעזור  למשוך לקוחות לחנות, לשדר אווירה נינוחה בגני אירועים או להדהים ולרתק באולמות תצוגה ואירועים עסקיים.

החדשות הטובות הן, שגם אם אתם לא מעצבי פנים מקצועיים, תוכלו להיעזר בכמה חוקים בסיסיים שיעזרו לכם לתכנן את הקיר שלכם בהתאם לאווירה שאתם רוצים לשדר בחלל.

 מאיפה מתחילים?

בחרו נקודת אחיזה ויזואלית (פוקל פוינט ) בחלל-

התאמה של סוג האריח היא עניין של טעם אישי, אך חשוב לזכור שחיפוי קירות Space Wall מספק מראה דומיננטי לקיר המחופה ובכך יוצר נקודת אחיזה- focal point  עיצובית לחלל. לכן חשוב שהאלמנט המחופה יתאים לאלמנטים הפזורים בחלל או המייצגים אותו,

חשבו על התחושה שאתם רוצים להעביר בחלל –

חשוב שהחיפוי ימוקם במיקום מרכזי ומכיוון שאריחי ספייס וול מגיעים עם מגוון אדיר של דוגמאות ואפשרויות צביעה, מומלץ להקדיש חשיבה לדוגמא שתשדר הכי טוב את המסר שלכם- גלי ומתעגל או חדף מודרני וחריף.

כיצד לבחור אריחי ספייס וול בבתים פרטיים ודירות?

בבתים פרטיים חיפוי הקיר לרוב מבוצע כאשר הבית מרוהט ויש לו אישיות מסויילמת הנובעת מן הפריטים שבו והתנהלות הבית. פה על החיפוי להתאים למצב קיים ולהתמזג אעם האווירה הביתית.

מומלץ לבחור את אופי החיפוי לפי הסגנון של הרהיטים והאווירה בבית. קווים מעוגלים כמו דגם ברצלונה או דגם יוניברס,  מתאימים לסגנון עיצובי רומנטי או אקלקטי (מעורב) בעוד קווים ישרים וגיאומטרים כמו דגם טרויה או דגם ארנה, הם מודרנים יותר ומתאימים לעיצוב מודרני או מינימלסיטי.

כיצד לבחור אריחי ספייס וול במסעדות, אולמות אירועים ובאולמות תצוגה גדולים?

בחללים עסקיים המבקשים למשוך לקוחות ולשדר אווירה יוקריתי או מזמינה, מומלץ לבחור אלמנטים דומיננטים במיוחד בעלי צפיפות ועושר של דוגמא. ככל שהדוגמא עשירה יותר, כך הקיר המחופה בעל נוכחות רבה יותר וביכולתו להוות מוקד עצירה ומשיכה של לקוחות פנימה. לחללים כאלה אנחנו ממליצים על דגם יהלום או דגם ונציה הדומיננטים מצד אחד אך קלאסים ומתאימים למגוון רחב של סגנונות עיצוב מצד שני.

כיצד לבחור אריחי ספייס וול לחנויות בגדים, תמרוקים, הנעלה ועוד?

 

בחרו דגם המהווה אמירה חזקה על הסגנון והמוצר אתם מוכרים.  פה אנחנו מציעים לכם להשתולל עם דגמים  נועזים וגיאומטרים העוצרים את הנשימה ומושכים את הלקוחות פנימה.נסו למשל את דגם גלקסיה או את דגם טרויה

בסופו של דבר, בחירת חיפוי  הקיר היא רק ההתחלה. תוכלו להשתמש במגוון עצום של צבעים אקרילים ולצבוע את חיפוי הקיר שלכם על מנת להדגיש את נוכחות או  אם תעדיפו- להשאיר אותו טבעי ולתת לחומרים הטבעיים שבו (במבוק וקנה סוכר), לבלוט.

מוזמנים להתייעץ איתנו בכל שאלה

צוות ספייס וול

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *