כיצד מומלץ להתקין את אריחי הספייס וול? מדריך חובה!

אז נכון שחיפוי הקיר ספיס וול הוא מוצר ירוק, עשוי מקנה סוכר ובמבוק, גמיש, קל להתקנה וידידותי  להתקנה ותפעול גם לידיים השמאליות ביותר.

אבל כל  התועלות האלו, עדיין לא הופכות את הספייס וול למוצר החזק ביותר לחיפוי קירות שיש לשוק להציע-מה שהופך את הספייס וול לחיפוי קיר מושלם, הוא היכולת המדהימה של החיפוי להפוך לכל דבר, לשדר כל תחושה, כל אמירה שתרצו לשדר על החלל שלכם וכל זאת  בעלות הכי משתלמת מבין כל החלופות שיש היום בשוק ובמראה של מליון דולר. לא פחות.

מגוון הגדלים של אריחי הספייס וול- יתרון עיצובי מובהק!

עיצוב הוא עניין של אופנה, אבל ישנם חוקים בסיסיים שתמיד רלוונטים: אנחנו מבקשים  מהמשטחים שלנו להיות חלקים, אחידים במראה ואנחנו מחפשים  התקנה שהיא לא פחות ממושלמת.

העובדה שאריחי ספייס וול מגיעים בארבעה גדלים שונים-

  • 100X 100
  • 60X 60
  • 5X 5.80
  • 50X50

מאפשרת לכל מעצב לתרגם את החזון העיצובי שלו, לא רק על פי הדגם שבחר אלא גם על פי גודל האריח! ולגודל האריח יש משקל רב בתחושה הכללית שנוצרת. יתרה מכך- גם לצפיפות האריחים בהתקנת החיפוי על הקיר, יש  משקל עצום בתוצאה הסופית והמגמה שהופכת להיות יותר ויותר פופולרית בחיפויי קיר כאלו, מסתנת כמרווחים גדולים של 1-2 ס"מ  בין אריח לאריח המעצימה את האפקט התלת מימדי.

כיצד צפיפות ההתקנה של האריחים, משפיעה על התוצאה הסופית של חיפוי קיר ספייס וול?

בואו ניקח דוגמא דווקא מהרצפה- אם בעבר אופנת עיצוב הרצפה  כללה מרצפות טרסו קטנות, הרי שכיום בכל מה שקשור לאופנות עיצוב רצפה,  הכל הולך- ממשטחי בטון מוחלקים ללא הפרדה,  עד חזרה לרטרו למרצפות מצוירות.

המגמה העיצובית השלטת היא אקלקטיות המאזנת בין סגנונות, ובין ישן לחדש. בחיפויי קיר עד לא מזמן שלטה אופנת קיר הלבנים שניסתה לשוות לקיר מראה עמוק ואילו הספייס וול לוקח את זה צעד אחד קדימה ומעניק לקיר מראה רבגוני תלת מימדי מהפנט.

והנה הסיבה- היכולת של הקיר להיות תלת מימדי תלויה גם בסוג האריח אך גם באופי ההתקנה-

ניתן להדביק את האריחים ללא פוגה וליצור מראה אחיד שלאחר צביעה לא ניתן להבחין בחריצים שבין האריחים ומצד שני  וניתן לייצר הפרדה מכוונת  בין אריח לאריח עם רובה ורווח של 1-2 ס"מ בין אריח לאריח אשר מעניק עוד מימד תלת מימדי לחיפוי הקרי. הידעתם?  והמגמה העיצובית בשוק חיפויי קיר התלת מימד מראה שדווקא אופציה זו  הולכת להיות הטרנד החם בהתקנת החיפויים  של הספייס וול.

 

 

חיפוי הקיר Space Wall הוא חיפוי ירוק העשוי כולו מקנה סוכר ובמבוק. עובדה זו מאפשרת לחיפוי הקיר Space Wall להיות קל משקל וידידותי לסביבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *