טרנדים חמים לחיפוי קירות ב 2019

חיפוי הקירות בבתים, גם מבחוץ וגם מבפנים, משפיע במידה רבה על המראה של החללים השונים ועל הנחת שיש לנו מהם. גם במשרדים יש חשיבות עצומה לחיפוי הקיר שנבחר, גם מבחינת שביעות הרצון של העובדים והאווירה במקום העבודה, וגם מבחינת הרושם שיוצר המשרד על אורחים ובפרט לקוחות. בהתאם כדאי להכיר את הטרנדים החמים לשנת 2019 בתחום שמציג כמה חידושים מרהיבים.

חיפויים בתלת מימד

חיפוי קירות פנים בתלת מימד הוא טרנד חזק במיוחד. הכוונה היא כמובן לחיפוי שלא רק תופס נפח מסוים אלא שהוא מתאפיין בהשתנות של העומק שלו לאורך ולרוחב, כך שאלמנט ה-3D מודגש וניכר לעין. את העומק, שהופך את החיפוי למרתק, ניתן ליצור באמצעות מגוון רחב של חומרים ובעצם אין כמעט סוג של חיפוי קיר שלא מאפשר זאת – כך שגם כשמחליטים על חיפוי תלת ממדי יש בחירה רחבה מאוד בהיבטים האחרים, ובפרט לגבי המרקם, הגוונים הדומיננטיים והתחושות שמעורר החומר.

טרנדים בחיפוי קירות

ידידותיות לסביבה

עוד טרנד בולט מאוד ב-2019, שעוד צפוי להתחזק במידה משמעותית ב-2020, הוא העדפת חומרים ידידותיים לסביבה. טרנד זה רלוונטי גם עבור חפוי קירות חוץ וגם לגבי הקירות בתוך המשרדים והבתים, והסיבה ברורה: המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות צמצום הפגיעה בסביבה ככל האפשר, כך שהחיים על פני כדור הארץ יישארו נוחים ונעימים עבור כולנו גם בדורות הבאים.

הבשורות הטובות באמת הן שקיימים כיום חומרים טבעיים מתקדמים שמאפשרים גם להיות ידידותי לסביבה וגם ליצור תוצאה נעימה לעין. דוגמה טובה לכך היא אריחים שעשויים מעיסה של קני סוכר ובמבוק בתהליך אקולוגי. את האריחים הנ"ל, שמתאימים מאוד עבור חיפוי קיר בסלון, אפשר למחזר ובכל מקרה הם עשויים מחומרים מתכלים כך שהם לא יזיקו לעולם שבו אנחנו חיים.

גוונים שונים של לבן ואפור

עוד טרנד שהסתמן ב-2019 וכדאי להכיר אותו כשמחפשים חיפוי קיר בבית, נוגע לצבעים הדומיננטיים של החיפויים. בעיקר הפכו לפופולריים מאוד הגוונים השונים של האפור והלבן, כשבזכות המראה התלת ממדי ומשחקי האור והצל שיוצר העומק, התוצאה לא נראית משמימה או מונוטונית, אלא מרשימה מאוד. האפשרות לבחור בין גוונים רבים של צבעים אלה מבטיחה הרמוניה מוצלחת מאוד עם שאר הפריטים בחלל, ובכל מקרה מדובר בחיפויים שנועדו להבליט את האסתטיקה הכללית ולא לגנוב את הפוקוס.

חיפוי מושקע גם במטבח

אם בעבר כל הקירות בכמעט כל המטבחים נראו כמעט תמיד אותו דבר – אריחי קרמיקה פשוטים ולא מעניינים – ב-2019 התמונה שונה לחלוטין: ביותר ויותר בתים מוקדשת תשומת לב גם לשדרוג האסתטיקה במרחב הקולינרי, וזאת מהסיבה הפשוטה שאנחנו מבלים בו שעות רבות. בהתאם יש שלל אופציות של חיפוי קירות במטבח, ובפרט מסתמנים הבריקים על סוגיהם השונים כלהיט מבוקש מאוד.

באם יש לכם שאלה אתם מוזמנים להסתכל בעמוד שאלות ותשובות או ליצור עמנו קשר ב-072-3355415

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *