הטרנדים הכי חמים בשיפוץ דירות 2021

הכרות עם הטרנדים החמים כרגע ובעתיד

טרנדים בשיפוץ דירות מתחלפים לאורך השנים: אותם פרויקטים עיצוביים שהיו הכי נחשבים לפי מספר שנים – היום כבר לא ירשימו אף אחד. זו הסיבה שבגללה תרצו לשקול היטב את צעדיכם לפני שאתם מתכננים שיפוץ.

הכרת הטרנדים המובילים בשיפוץ דירות, תסייע לכם להבין כיצד כדאי לשפץ את ביתכם. כמו כן, אם תשכרו את שירותיו של קבלן שיפוצים מקצועי, תוכלו לדעת בדיוק מה לבקש ממנו. הנה כמה טרנדים חמים בשיפוץ דירות שיעזרו לכם להתחיל.

מינימליזם

עתיד שיפוץ הדירות 2021מינימליזם הוא טרנד עיצובי חזק מאוד בשנים האחרונים, ונראה שאינו הולך לשום מקום. להיפך – יותר ויותר אנשים מחליטים לאמץ את הרעיון ולעצב את ביתם באופן הזה.

גישת המינימליזם גורסת כי בית עמוס פריטים עלול להיראות ולהרגיש צפוף. תוכלו להשיג מראה מינימליסטי בביתכם על ידי צעד פשוט למדי: היפטרו מפריטים שאינם הכרחיים. ותרו על רהיטים ומכשירים שאינם בשימוש או על כאלה שיש לכם יותר מדי מהם.

עבור רבים, אימוץ הסגנון המינימליסטי הוא אינו צעד טבעי: "בהתחלה היה לי מאוד קשה להיפטר מחפצים סנטימנטליים", מספרת דנה מהעיר פתח תקווה, "אבל אחר כך הבנתי שאין לי צורך ברובם. הפסקתי לאגור וקיבלתי בית נקי ומרווח".

נגיעות של צבע

מקובל מאוד לעצב בתים בצבעים בהירים וחלקים. זו בחירה קלה ופשוטה שאי אפשר לטעות בה. אף על פי כן, אם אתם מעוניינים לתת לביתכם מראה משודרג ומעוצב, יהיה עליכם לשלב בו צבעים נוספים.

אתם לא חייבים להתפרע, אלא אתם יכולים להוסיף בעדינות נגיעות של צבעים באזורים שונים בביתכם. כך למשל, אם קירות הסלון שלכם צבועים בצבעים בהירים, תוכלו לבחור בספה או בשטיח בצבע נועז יותר. בחדר שינה שצבעו ניטראלי, תוכלו לשלב אהילים או גופי תאורה מעניינים.

תוספת צבע לא רק תהפוך את ביתכם לאטרקטיבי ומעניין, אלא שהיא גם עשויה להעלות את השווי שלו בפני קונים או שוכרים פוטנציאלים.

תאורה טבעית

כאשר אתם משפצים ומעצבים את הבית, לא מספיק להשקיע ברהיטים ובחפצים. יש משמעות רבה גם לאווירה שתיצרו בבית, שתשפיע באופן ישיר על מצב הרוח של הנמצאים בו. ריבוי התאורה הטבעית בביתכם, יכולה לסייע לכם להשיג אווירה נעימה ופתוחה.

אפשרו לכמה שיותר אור טבעי להיכנס לביתכם. תוכלו לעשות זאת על ידי הוספה של חלונות באזורים שונים בבית. חלונות זכוכית גדולים, יאפשרו כניסה מקסימלית של אור ויסייעו לביתכם להיראות גדול ונקי יותר.

שיפוץ ידידותי לסביבה

מגמה עיצובית נוספת הסוחפת רבים בזמן האחרון, היא מגורים אקולוגיים וידידותיים לסביבה. חברות רבות מתמחות כיום בתכנון ושיפוץ בתים ידידותי לסביבה. קבלני פרויקט דירות חדש בעיר פתח תקווה, מעידים כי יוזילו את עלויות האנרגיה בחצי ע"י התקנת מכשירי חשמל חסכוניים.

בחרו בקבלנים המציעים שיפוצים ידידותיים לסביבה וכך תוכלו לחסוך בעלויות ולעבור לסגנון חיים ירוק יותר. צעד זה עשוי להפוך את הבית שלכם לאטרקטיבי יותר ואף להעלות את ערכו.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *